מכון אורטופדי ברעננה

מתגוררים ברעננה או בסביבה? סובלים מכאבים? חיפוש אחר מכון אורטופדי ברעננה יכול להיות הפתרון שלכם. המטרה של המכון היא לסייע לכם לעבור את הכאב ולהתנהל טוב יותר בחיי היום יום שלכם. רוב הכאבים אשר אנו מרגישים מגיעים ממקור אורטופדי וניתן לתת להם מענה במכון אורטופדי. במידה ואתם מתגוררים באזור רעננה ואתם סובלים מכאב, מכון אורטופדי הממוקם ברעננה יוכל לסייע לכם בטיפול בכאבים השונים שאתם חווים.

מכון אורטופדי ברעננה יוכל לזהות את מקור הכאב

מציאת המקור ממנו מגיע הכאב הוא חלק משמעותי לטיפול בו. במכון האורטופדי ברעננה ישנם כלים שונים בהם עושים שימוש על מנת לזהות את מה שגורם לכאב ובניהם:

• תשאול – השלב הראשוני בזיהוי הכאב והמקור שלו הוא תשאול. דרך שאלות על אורח החיים של המטופל, תזונה, הרגלי שינה וכמובן אופי הכאב (למשל האם הוא מופיע יותר בשעות מסוימות של היום, עוצמתו ועוד).
• מגע – המגע באזור הכאב או באזורים אחרים עוזר למטפלים להבין את עוצמתו וגם להבין האם ישנם "טריגרים" אשר מובילים להיווצרות שלו.
• מכשירים – לעתים עושים שימוש במכשירים שונים אשר מאפשרים למטפל לקבל מידע ספציפי על הכאב עצמו וגם על אופי הטיפול המתאים ביותר למטופל.

ברגע שמזהים את המקום ממנו מגיע הכאב ומה מפעיל אותו, ניתן להתחיל לבצע טיפול כשמבצעים תיאום מלא מול המטופל כך שיבין מה יידרש ממנו מבחינת הגעה למכון ומבחינת ההתנהלות היום יומית (לא תמיד מתבקש שינוי אך במידה וכן על המטופל להבין במה מדובר). מכון אורטופדי ברעננה יבצע בשלב הראשון את האבחון ולאחר מכן ילווה אתכם לאורך הטיפול בכאב עד להקלה משמעותית ואף היעלמות שלו.

כלים בהם משתמשים לטיפול בכאב

מכון אורטופדי ברעננה נועד לסייע לכם ולהעניק לכם חיי יום יום נטולי כאב ככל שניתן. לשם כך עושים שימוש בכלים טיפוליים שונים לרבות המלצה על התאמות שונות לחיי היום יום כמו המלצה על מדרסים במידה וישנו צורך או מתן המלצות להתנהלות נכונה יותר במהלך היום. המכון האורטופדי ברעננה ילווה אתכם לאורך הכאב וההקלה שלו.